Gizlilik Politikası

GİZLİLİK POLİTİKASI

  

İş bu 'Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları’ yazılılar ile Favori Medya Yayıncılık Turizm Taşımacılık Limited Şirketi'nin sahibi olduğu https://www.favorimagazintv.com/ alan adlı internet sitesinin kullanım şartları, Gizlilik ve telif hakları ile ilgili boyut bilgileri verilmektedir. Bu metinde bulunan kayıt ve şartları okumanız önemlidir. Belirtilen şartlar ve koşullar kabul edilmezse ve bu kurallara bağlı kalmak koşuluyla, https://www.favorimagazintv.com/ alan adı verilen siteye erişim sağlamamalı ya da siteyi kullanmamalısınız. Favori Medya Yayıncılık Turizm Taşımacılık Limited Şirketi işbu Gizlilik Politikası hükümlerini dilediği zaman https://www.favorimagazintv.com de yayınlamak suretiyle ortaya çıkabilir. https://www.favorimagazintv.com'un değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası koruması Web Sitesi'nde yayınlandığı tarihte yürürlük kazanır.

 

MÜLKİYET VE LİSANS KURALLARI


https://www.favorimagazintv.com sitesi, içeriğin tamamı ya da kısmen, Favori Medya Yayıncılık ve diğer harcamalardan oluşmaktadır. Bu içerikler ulusal ve uluslararası telif hakları ve Sınai Mülkiyet Kanunları ve ilgili tüm kanunlar tarafından korunmaktadır. Bilgisayar kod ve yazılım programları dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, dokümanlar, fotoğraf, resim, ses, işaretler, bilgisayar kodu ve standart olmayan sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat korunmakta olup, https://www.favorimagazintv.com'un yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiçbir malzemeyi değiştiremez, kopyalayamaz, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz, başka bir bilgisayara yükleyemez, postalayamaz, iletemez ya da dağıtamazsınız.

 

İşbu web sitesi içeriği ve benzeri unsurlar üzerinde FSEK m. 36 anlamında telif hakları saklıdır. Belirtilen öğeler, kaynak gösterilmesine dahi izin verilmeden kullanılamaz.  https://www.favorimagazintv.com 'da yer alan yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini  https://www.favorimagazintv.com sitesinde kullanım süresi boyunca korunur.

 

Sitemiz, elektronik posta ve mesaj iletirken, veri girerken ya da başka herhangi bir iletişim biçimini kullanırken, https://www.favorimagazintv.com'a telif hakkı üzerinden ödeme yapılmayan, kalıcı, münhasır olmayan, kısıtlaması olmayan bir lisans almış oluyorsunuz. Bu lisans kapsamında  https://www.favorimagazintv.com, her tür iletişimi kullanmak, kopyalamak, başkasına lisanslamak, uyarlamak, iletmek, kamuya açmak ya da sunmak haklarına sahip olmaya devam etmektedir. Bu haklar, ulusal ve uluslararası telif ve sınai mülkiyet kanunları dahil olmak üzere, ancak bu haklarla sınırlı olmayacak şekilde, bütün mülkiyet haklarının telif hakkını kapsar.

 
SORUMLULUK 

 

https://www.favorimagazintv.com alan adlı internet sitesine giriş yapmak ve kullanmakla; sitenin içeriği ile ilgili kullanımdan doğacak tüm risklerin, zarar ve ziyanın gelişiminin tarafınızda olduğunu kabul etmiş olursunuz. Favori Medya Yayıncılık Turizm Taşımacılık Limited Şirketi; sitenin içeriğinin ve tüm muhtevasının burada sayılanlarla sınırlı olmamasıyla birlikte; doğru, güvenilir, yerinde ve uygun olduğu, içeriğinde kullanılan bilgi, veri, yazılım, ürün veya hizmetlerin ticarete uygun kalitede olduğu, web dağıtımı işletme ve idaresinin hatasız ve sürekli olacağı, aksaklıklar kusur ve bozulmaların kurtarılacağı, web dağıtımı zarar verici unsurlardan ve virüslerden temizlenmiş olduğu Bu konularda herhangi bir öneri ve tavsiye bulunmamaktadır ve bu ayrıntılarda herhangi bir beyan ve kesinlik verilmemektedir. 

 

Favori Medya Yayıncılık Turizm Taşımacılık Limited Şirketi, üçüncü kişiler tarafından idare edilen internet sitelerine yönelik çalışmalar ve kalıcılıkları da yenileniyor. Favori Medya Yayıncılık Turizm Taşımacılık Limited Şirketi; 3. Şahıslara ait bu sitelerdeki bilgiler, ürün ve hizmetler hiçbir şekilde işletmede ya da arızada olup olmadığı, linklerin web içeriklerinin güvenilirliği ve güvenilirliğin onaylandığı anlamına gelmediği bildirilmektedir. https://www.favorimagazintv.com  internet sitesi üzerinden bağlandığınız diğer sitelerde yayınlanan içerikler nedeniyle yaşanabilecek her türlü aksaklık, uğranılan zararın sorumluluğu ilgili siteye ait olup, https://www.favorimagazintv.com ‘a herhangi bir sorumluluk yüklenemez, yöneltilemez.https://www.favorimagazintv.com web sayfalarında yer alan her türlü bilgi, rapor, araştırma sonuçları, görüş ve tavsiyeler mevcut piyasa koşulları ve güvenilirliğine inanılan kaynaklar elde edilen bilgiler dikkate alınarak, genel anlamda bilgi verilmesi amacıyla hazırlanmıştır. Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızdan garanti edilmekte olup, bu bilgiler belli bir programın yürütülmesine yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişiye zarar verebileceği her türlü zararlardan dolayı, https://www.favorimagazintv.com sorumlu tutulamaz. 
 

https://www.favorimagazintv.com web sitesinde üçüncü kişilere ait olan belirli markaların ve diğer ayırıcı isimlerin ve/veya işaretlerin kullanılması bu kişilerle Favori Medya Yayıncılık Turizm Taşımacılık Limited Şirketi, arasında herhangi bir ilişki olduğu veya aralarında lisans ve sponsorluk anlaşması olduğu veya Favori Medya Yayıncılık Turizm Taşımacılık Limited Şirketi’nin söz konusu üçüncü kişi mal, hizmet ve işlemlerinin onaylandığı anlamına gelmez.

Favori Medya Yayıncılık Turizm Taşımacılık Limited Şirketi, veya fikri mülkiyet sahibi, ilgili üçüncü kişilerin yazılı izni olmadıkça işbu web sitesi içeriğindeki hiçbir şeyin kullanılmaması, Favori Medya Yayıncılık Turizm Taşımacılık Limited Şirketi, veya üçüncü kişilere ait marka, ayırt edici isimler ve işaretler, logo ve temsili ve benzeri fikri mülkiyet hakları üzerinde herhangi bir kullanım hakkı veya lisans verilmez.

 

KAYIT ŞARTLARI


https://www.favorimagazintv.com'un bazı bölümlerini kullanmak için web sitesine kayıt olmak ve üye olmanız istenebilir. Bu halde kayıt ve kayıt için sizden istenilen bilgiler veya boyut verilen kayıt ve üye olunması istenen bilgilerinizin doğru, eksiksiz ve güvenilir olarak yapılması, durumunda veri güncellemeniz gerekmektedir. Favori Medya Yayıncılık Turizm Taşımacılık Limited Şirketi'nin size ait bilgilerin devam etmesi, inandırıcılığı, güvenirliği ve güncelliği hakkında şüpheye düşmesi halinde web sitesinde erişiminiz askıya alınması alımı veya tamamen engellenebilir.

 

GÜVENLİK


https://www.favorimagazintv.com'un internet üzerindeki bilgi alış verişleri genel olarak güvenli olmadığı için internet ortamındaki bilgi alış verişlerinizde dikkatli olmanız tavsiye edilmekte olup, işbu konuda Favori Medya Yayıncılık Turizm Taşımacılık Limited Şirketi'nin siz kişisel sitenin kişisel iletişiminizin, kişisel ve diğer bilgilerinizin güvenliğine ilişkin olarak ya da üçüncü kişilerin bilgilerinin ele alındığında güvence altına alınamaz, verilmemektedir.

 

FESİH
 
Favori Medya Yayıncılık Turizm Taşımacılık Limited Şirketi'ni dilediği zaman, herhangi bir sebep göstermeden, ihtar ve uyarıda bulunmadan web sisteminin kullanımı ve dağıtımınızı engelleyebilir. 

SONUÇ

Bu anlaşma TC haklarına uygun olarak yürütülecektir. Eğer bu anlaşmanın herhangi bir maddesi, yasadışı, geçersiz ya da herhangi bir nedenden dolayı yasal açıdan uygulanamaz durumdaysa, o halde söz konusu madde bu anlaşmadan ayrılacak sayılacak ve geriye kalan yedeklerini değiştiremez ve yasal olarak kullanılabilirliğini etkilemeyecektir.
 
Son olarak eğer sizin https://www.favorimagazintv.com'un daha zenginleştirebileceğini nokta olursa lütfen bunları saklamayın. Ayrıca herhangi bir sorununuz ya da sorunuz olması halinde lütfen bizimle iletişime geçiniz.


 Adres: Ümraniye / İstanbul
 Tel : 0216 534 05 13

E-posta : editor@favorimagazintv.com

Teşekkür ederiz.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.