Hakkımızda

favorimagazintv.com olarak 2016 yılında insanların müzik, moda, magazin, mekan ve eğlence dünyası'ndan haberleri keşfedip okuyabilecekleri bir platform hayaliyle çıktık yola. Bugün geldiğimiz noktada üyelerimizin desteğiyle milyonlarca insana hizmet veren magazin sektörüne yön veren platformu haline geldik. 

favorimagazintv tamamen objektif ve uzmanca yorumlarıyla (haberleriyle) milyonlarca insanın fikir ve düşüncelerini yapma aşamasında onlara ışık tutuyor.

Çoğu zaman en doğru ve en güncel haberleri favorimagazintv sayesinde öğreniyoruz. Elimizden geldiğince bir yandan insanları daha kaliteli haberler okuyabilmeleri için bilgilendirmeye ve yönlendirmeye çalışırken diğer yandan da daha iyi hizmet verebilmek için topladığımız haberleri arka planda onlarca editörümüz harmanlayarak sizlere güvenilir bir şekilde sunuyoruz.

Toplumların bilgi ve birikim düzeyleri yükseldikçe tercihlerindeki kalite seviyesi de buna paralel olarak yükseliyor diyebiliriz. 

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.