Astroloji
Günlük Yorumlar

Astroloji, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır. İnsanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan astroloji bilimlerin en eskisidir. Astroloji kader değildir, herşey insanın kendi elindedir. Astroloji dönemleri inceler, fırsat alanlarını, şanslı zamanları, doğum haritanızda sizi kısıtlayan, zorlayan alanları, gecikmeleri gösterir.

Koç
Zihninizi dinlemek, gün içinde kendinize zaman ayırmak haftayı daha mutlu bir şekilde kapatmanızı sağlayabilir. Kendiniz için fedakarlıklar yapmanız gerekebilir. Günlük yaşamanıza bir düzen getirmek, gizli saklı olayların ardından hayatınızda belli insanları tutmak isteyebilirsiniz.
Boğa
Sosyal ortamlarda göz doldurabilirsiniz. Hayallerinizi konuşmak, bunlar için alan oluşturmak sizi yeni çevrelere dahil edebilir. Duygusal ve ticari beklentileriniz konusunda gözünüzün açık olması, aldatılma ve yanlış anlaşılma gibi olayların önüne geçecektir.
İkizler
İş çevrenizin size olan bakışı değişebilir. Daha şeffaf ve samimi ilişkiler kurmak çalışmalarınızı devam ettirirken ihtiyacınız olan desteği de getirebilir. Yardımsever ve sevecen tavırlarınızla iş ortamınızın havasını değiştirebilir, bir akım oluşturabilirsiniz. Maddi konularda beklediğiniz haberleri alabilirsiniz.
Yengeç
Sınırlarınızı bilmek isteyebilirsiniz. Bunları bildiğiniz takdirde hayal kurmanın ve onları gerçekleştirmenin püf noktaları da sizi bulacaktır. Yurtdışı kaynaklı işler, hukuksal konularda hakkınızı iyi savunmalı gerekirse bu konuda işin uzmanından destek almalısınız.
Aslan
Ekonomik açıdan şanslı bir gün olabilir. Ailenizden ya da yaptığınız işlerden gelen destekler sizi rahatlatacaktır. Çıkar çatışmaları, bazı kişilerle olan sorunlarınız konusunda gerçekleri kabul etmek istemeyebilirsiniz ancak elinizdeki, kalbinizdeki imkanları da doğru yerde kullanmanız gerektiğini unutmamalısınız.
Başak
İkili ilişkiler bugünün gündemi olabilir, özlediğiniz insanlarla bir araya gelebilir ve zamanınızı tamamen buna ayırabilirsiniz. Anlamaya, anlatmaya çalışmak için iyi bir gündesiniz. Paylaşmak istediklerinizi paylaşabilir, problem yaşadığınız kişilerle görüşerek buzları eritebilirsiniz.
Terazi
Yeni sorumluluklar alabileceğiniz bir gündesiniz. Kendinizi geliştirirken çevrenize de destek vereceğiniz için ilişkileriniz iyileşebilir. Bunun suistimal edilmemesi ve strese bağlı sağlık sorunları için dikkatli olmalısınız.
Akrep
Vaktinizi neye ayırmanız gerektiğini düşünebilir, yeni hobiler edinebilirsiniz. Aşk hayatınızı destekleyecek önemli bir gün olabilir, tanışacağınız kişilerle duygusal etkileşimler yaşayabilirsiniz. Huzurlu olmak bugün en önemli önceliğiniz haline gelebilir.
Yay
Aile hayatı sizin için önemli hale gelebilir. Evinizle, eşinizle ilgilenmek ya da yeni ev, evlilik kararı gibi konulara yönelmek isteyebilirsiniz. Heyecanlı ve hevesli olabilirsiniz, bunları doğru yönetmeli ve önünü arkasını düşünerek hareket etmelisiniz.
Oğlak
Resmi ve samimi ilişkilerde şanslı olduğunuz bir gündesiniz. Fikirlerinizle destek verebilir, sezgilerinizi kullanabilirsiniz. Dikkatli olmak, bunu korumak sizin için zor olacaksa özellikle trafikte araç kullanımına dikkat etmenizde fayda var.
Kova
Maddi olarak hak ettiklerinizi almaya başlayabilirsiniz. Bugün bazı geri dönüşlerin yaşanması, gelir gider durumunuzu güncellenmeniz bir süre daha rahat olmanızı sağlayabilir. Değer gördüğünüz kadar değer vermenin önemli olduğunu düşünebilirsiniz.
Balık
Özgüveninizin yüksek olduğu, kendinizi daha zinde hissettiğiniz bir gündesiniz. Tarzınızda değişikliğe gidebilir, kendinize her konuda yeni bir sayfa açmak isteyebilirsiniz. Kendinizi nasıl geliştireceğinize dair yeni imkanlar bulabilirsiniz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.